Szybko, sprawnie, bezpieczenie. #PROSTO DO CELU

Współpracujemy z laboratoriami medycznymi. Dostarczamy materiał biologiczny do badań z placówek medycznych. Zapewniamy także przewóz pracowników różnych przedsiębiorstw. Naszym priorytetem jest, aby szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu.

 

Zamów terazZobacz usługi

Transport materiału biologicznego

Transport pracowników

Transport cateringowy

Bardzo często zdarza się, że placówki medyczne potrzebuują wysyłać próbki krwi oraz inny materiał biologiczny do zewnętrznych laboratoriów. Potrzebują one pełenego zakresu usług w celu przeprowadzania badania.

Polquality rozwiązuje problem ciągłej potrzeby transportu krwi. Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców oraz odpowiedzialnym koordynatorom jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie całej Polski, niezależnie od wielkości przewozu  materiału biologicznego i medycznego.

Nasze główne specjalizacje to:

$

Transport materiału biologicznego

$

Transport pracowników

Odbieramy we wskazanym miejscu

Stałe ustalone miejsce odbioru pozwala na przyspieszenie każdego przewozu.

Przeszkoleni kierowcy

Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

K

Jedna płaska stawka

Jedna stawka, dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta.

M

Łatwa rezygnacja z przejazdu

Współpracując z nami po prsotu zadzwoń,  my zajmiemy się resztą. 

Zawsze na czas

Nasze doświadczenie i innowacyjne podejście pozwalają nam nieustannie się rozwijać. Doskonalenie i terminowe dostarczanie jedzenia, osób, krwi to nasz priorytet.

Czego możesz się po nas spodziewać?

Zaufanie i doświadczenie

Zaufanie to podstawa sprawnie działającej firmy transportowej, dlatego każdy z naszych pracowników jest wyjątkową osobą, która potrafi zatroszczyć się o dobro naszych klientów.

Wiarygodność i bezpieczeństwo

Dzięki wysokiej klasy pojazdom, wykwalifikowanemu personelowi, jak i dokładnym procedurom uzyskujemy wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkich wykonywanych usług.

Szybkość i dokładność

Dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej i sprawnie działąjącej ekipie transportowej możemy bardzo szybko dostarczyć każdą przesyłkę, dostosowując się do potrzeb naszych klientów.

Satysfakcja Gwarantowana

Nasz zespół przyjaciół od szybkich transportów, dostosuje się do każdej potrzeby naszego klienta, tak by każda usługa świadczna na jego rzecz mogła być wykonana w jak najwyższym oczekiwanym standardzie.

Zaufali nam:

Skontaktuj się z nami

15 + 14 =