Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą wykwalifikowaną kadrą menedżerską. Z radością pomogą Państwu zaplanować i wycenić nadchodzące wyzwania. Remonty i wykończenia, nie stanowią dla nas żadnego problemu. Świadczymy kompleksowe usługi dla naszych klientów.

Nasze usługi
(+48) 575 554 470
ul. Wiśniewskiego 31; 81-156 Gdynia

POLQUALITY

ul. Zgoda 8; 81-361 Gdynia

Często zadawane pytania:

Czy Polquality oferuje usługi projektowo-budowlane?

Tak. Jako wiodąca firma remontowo-wykończeniową zajmująca się komercyjnymi projektami budowlanymi na całym Pomorzu, oferujemy budowę projektuj / buduj. Dzięki takiemu podejściu do budowy możemy zaoferować doskonałą kontrolę kosztów i harmonogramów dla Twojego projektu. Jako wykonawcy projektu / budowy, będziemy współpracować z architektami i inżynierami na etapie projektowania Twojego projektu. Następnie na etapie budowy będziemy zarządzać Twoim projektem, stawiając Twoje interesy i cele jako najwyższy priorytet. Jeśli szukasz firmy zajmującej się projektowaniem / budową, której możesz zaufać, zapewni Ci kompletny projekt pod klucz, od projektu po przekazanie klucza
skontaktuj się z naszym doświadczonym personelem Polquality.

Czy jesteście w stanie obsłużyć każdą budowę?

W Polqulity możemy obsłużyć każdy projekt budowlany lub remontowy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz firmy budowlanej do prostych projektów, takich jak zawieszanie drzwi lub instalowanie okien, czy też do wielomilionowych projektów budowlanych instytucjonalnych,
zapewnimy taką samą najwyższą jakość i rzemiosło, jakie zapewniamy w każdym realizowanym przez nas projekcie.

Jakie typy konstrukcji oferuje Polquality

Polquality oferuje usługi jako generalny wykonawca i firma zarządzająca budową dla klientów komercyjnych na całym Pomorzu. Budujemy wszelkiego rodzaju projekty budowlane, duże i małe, w tym szkoły, budynki metalowe, banki, kościoły i wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy.
Posiadamy doświadczenie w różnych branżach i jesteśmy przygotowani na każde nowe wyzwanie.

Czy budujecie również domy jednorodzinne?

Tak, jesteśmy gotowi by zbudować każdego rodzaju dom. Począwszy od małej kawalerki, przez dom dla dużej rodziny, skończywszy na luxusowej willi.

Jaki powinien być pierwszy krok jeśli rozważam rozpoczęcie nowej budowy?

Rozważając nowy projekt budowlany lub remontowy, zalecamy jak najszybsze skontaktowanie się z Polquality na początkowych etapach projektowania. Im wcześniej zaangażujemy się w Twój projekt budowlany, tym lepiej. Możemy kontrolować zmienne, takie jak koszty i przewidywane ramy czasowe projektu.
Podczas wstępnego spotkania planistycznego z Polquality omówimy opcje pożyczkodawców i znajdziemy architekta, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Czy wykonują Państwo remonty Kamienic?

Tak. Polquality wykonuje kompleksowe remonty kamienic. Osuszanie, Gipsowanie ścian, zmiana kondygnacji mieszkania, wykończenie wnętrza – nic nie jest dla nas problemem. 

Zapraszamy do współpracy

Klient jest dla nas naważniejszy. Specjalnizujemy się w wykończeniach i remontach. Pomagamy dostosować oferte do wymagań oraz budżetu naszych klientów. 

Więcej o nasFormularz wyceny

Skontaktuj się z nami

7 + 9 =